Bratislava a okolie
+421 905 60 90 69
koucvladimir@gmail.com

Mužský kruh pri ohni v prírode

Mužský kruh Bratislava - Pozvánka do prírody k ohňu

Pozývam vás na stretnutie mužov, 
MUŽSKÝ KRUH pri OHNI v prírode v kameňolome, 
tentoraz na tému: MUŽSKÝ ARCHETYP – MILOVNÍK.
 
Kto to je MILOVNÍK pre mňa a ako ho vnímajú ľudia okolo mňa ?
Čo potrebujem, aby som sa stal milovníkom v svojej plnosti ?
Kde v bežnom živote zažívame milovníka, a kde ho využívame ?
V čom sa mi nedarí správne využívať zdroj maskulínnej energie, ktorú mám k dispozícii a prejavuje sa to u mňa ako tieňový milovník (závislý, či impotentný) ?
Tanec Draka – iniciačný tanec len pre mužov
TANEC DRAKA je iný. Netýka sa toho ako veľmi a či vôbec viete tancovať. Je to priestor pre objavenie svojho vlastného autentickeho pohybu, ktorý otvára vnútornú komunikáciu so zrelým mužom vo vás. Je to individuálna cesta k hlbokému zdroju mužského tvorivého potenciálu a tanec s drakmi na nej.
Všetci sa občas bojíme. Odvaha je vôľa prekonať svoj strach, nič viac. A tú už musíš nájsť sám. (Uhtred z Bebbanburgu, Posledné Kráľovstvo)
 
 

 

Prijala pozvanie priateľka Marcela Berith, ktorá je tanečná medicinewoman, lieči ženy aj mužov pomocou tanečnej medicíny, pohybu a vlastného autentického bytia.
tanečná medicinewoman, liečim ženy aj mužov pomocou
A presne preto tancuje, so všetkým náročným ale aj prekrásnym, čo život prinesie. Vníma, že tanec je liečivým nástrojom v rukách každého človeka. Je to cesta k porozumeniu seba a skrze seba životu a okoliu. To, čo hľadáme, nebolo, nie je a nebude nikdy vonku. Je to v nás. Je to tá pravá podstata, ktorá k nám počas tanca prehovára, lieči a prepája so zdrojom. A z toho pramení životodarná, životná energia, cesta k šťastnému životu v slobode a ľahkosti vo vlastnej „šťave“.
 
Stretneme sa v sobotu 21.10.2023, v kúzelnom prostredí kameňomu pod holým nebom. Zažijeme rôzne cvičenia na fyzickej, mentálnej, emočnej úrovni, opäť budeme zdieľať, bubnovať, dýchať, meditovať, spravíme si oheň. A hlavne si skúsime opäť aké to je, a to tancovať.
KEDY ?
V sobotu 21.10. o 9.00 a budeme končiť do 19.00
KDE ?
V lese, v kameňolome v Borinke, bližšie informácie pošlem po potvrdení záujmu na môj mail.
Príspevok na organizáciu 30 €.
IBAN: SK75 0200 0000 0029 1165 2156

 

Kontakt:
0905/609069, vladimirtlcikst@gmail.com