Bratislava a okolie
+421 905 60 90 69
koucvladimir@gmail.com

Životný koučing

Koučing

Ako kouč budem Vás – klientov, sprevádzať a podporovať pomocou koučingu, pri hľadaní lepšej a hlavne „chcenej budúcnosti“ a tiež, pri hľadaní riešení problémových situácií v prítomnosti. Budem Vás inšpirovať a podnecovať k tomu, aby ste hľadali najlepšie riešenia a možnosti, pretože „klient vždy vie“. To znamená, že odpoveď s riešením na akýkoľvek problém, či komplikovanú situáciu je vždy v nás, stačí, aby Vás kouč viedol, dobre počúval a správne kládol otázky.

Zadefinujeme si očakávaný zámer ako cieľ, ktorý chceme dosiahnuť, a pomocou ,, vizualizácie,, zažijeme existujúcu predstavu, že ,,už je to tak teraz,,.

Koučing sa realizuje pomocou vytvorenia prostredia plného dôvery, aktívneho počúvania a kladenia otvorených otázok.

Životný koučing

Je vhodný, ak riešite nejakú zložitú životnú situáciu, potrebujete urobiť dôležité rozhodnutia vo svojom živote. Hľadáte odpovede na Vaše otázky a tiež chcete, aby Vaše vzťahy s partnermi, deťmi, rodinou, priateľmi v súkromí, či s kolegami, šéfmi na pracovisku, opäť fungovali.

Ako zvládate emócie, ktoré zasahujú Vás, Vašich najbližších, kolegov, rodinu či priateľov ?

A čo pocity ? Toto je len pár pocitov z veľkej škály, ktoré nám ovplyvňujú život:

Máte pocit , že musíte všetkým vyhovieť, urobiť im radosť ? Byť tým ,,dobrým chlapčekom alebo dievčatkom,, ? Nesmiete nikoho sklamať a chcete sa všetkým páčiť. Až potom dostanete, či zaslúžite si od druhých lásku, pozornosť či uznanie.

Máte pocit, že musíte byť perfektný/á ? Ste OK, len vtedy, keď všetko robíte dobre ? Preto nesmiete zlyhať či chybovať. Až potom si ma budú ľudia vážiť a akceptovať.

Máte pocit, že musíte byť silný/á ? Skrývate svoje pocity, emócie alebo priania ? Treba všetko zvládať sám, aby sa na mňa nikto nepozeral, že som závislý/á na niekom, zraniteľný/á a slabý/á. Ak si to urobím po svojom, nepodrobím sa iným, nebudú mať nado mnou moc.

Máte pocit, že musíte byť rýchly/a ? Ste OK, len vtedy, keď všetko urobíte hneď ? Musíte stihnúť maximum vecí za minimálnu dobu, nemáte na nič čas. Až keď všetko dorobíte, máte právo na oddych. Až teraz ste dokázal/a, že patríte medzi ostatných.

Máte pocit, že sa musíte stále snažiť ? Ste OK, len vtedy, keď sa stále snažíte ? Nemám právo na ľahký úspech, mohli by si myslieť, že si niečo nezaslúžim. Treba ukázať, že som začal/a pracovať na všetkom, potom budem akceptovaný/á.

Objednajte sa tu ►

alebo na čísle

+421 905 60 90 69