Bratislava a okolie
+421 905 60 90 69
koucvladimir@gmail.com

O mne

Keby sa ma niekto spýtal, tak pred 7 rokmi , aby som povedal niečo o sebe, bolo by to , že som úspešný podnikateľ s 20 ročnou praxou v ubytovacích službách pre priemysel a stavebníctvo, zamestnávame vo firme 70 ľudí, absolvoval som 6 ročnú Vysokú školu strojnícku popri zamestnaní a pri malých deťoch. Postavil som rodinný dom, som rozvedený a mám 2 dospelé deti. Mojou záľubou je sálový futbal, ktorý už tiež hrám 20 rokov. Absolvoval som 1,5 ročnú zakladnú vojenskú službu ako vojak.

Čo by ste sa vlastne o mne ako človeku dozvedeli ? V podstate nič. Aký som bol ako človek , ako som sa správal k rodine, ľuďom, priateľom, zamestnancom. S odstupom času vidím, že som bol v tom období veľmi súťaživý a ctižiadostivý, pri dosahovaní cieľa často manipulatívny, občas aj arogantný. Myslel som si, že milujem svoju ženu a viem, čo je láska, a pritom som bol veľmi žiarlivý v manželstve. Býval som pravdivý k sebe aj druhým, podľa toho, či mi to vyhovovalo alebo ma u toho ovplyvňovali rôzne strachy ako napr. zo zlyhania, nedostatku alebo odmietnutia, atď. Žil som v mnohých bludoch a sebaklamoch. Prišiel rozvod, a začalo 1,5 ročné obdobie plné hnevu, sklamania, sebaľútosti a frustrácie, obviňovanie seba a druhých. Zatrpkol som k ženám, čo ma doviedlo k striedaniu žien a alkoholu. Vôbec som si neuvedomoval, akým slabým mužom som bol, pričom navonok som mal spoločenskú masku a pôsobil som ako silný a sebavedomý muž, so sarkastickým humorom, prezentujúci sa silným hlasom, stiskom ruky a drsnosťou vo futbale, ktorý má postavenie a peniaze . Stál som nad priepasťou a pozeral som na jej dno.

Vtedy prišla veľká zmena v mojom živote.

Začal som pracovať na vlastnom sebarozvoji a sebapoznaní, začal som sa viac pozorovať ako sa kedy správam. Kládol som si otázky , ako ma ovplyvňuje moja minulosť, detstvo, prostredie, či robím vedomé a slobodné rozhodnutia alebo som ovplyvnený nejakými programami, koreňovými vzorcami, ktoré mám v sebe hlboko zakorenené a fungujem ako automat, ktorý je zacyklený do stále sa opakujúcich problémových situácií, len s iným osobami . Navštevoval som rôzne kurzy, semináre a školy.

Ďaľšími veľkými zmenami bolo, že som sa presťahoval do nového domu v Borinke a druhýkrát som sa oženil.

Následne prišlo životné rozhodnutie (pri meditáciach v tme a na Vision Queste), že ukončím svoje 25 ročné podnikanie vo firme v oblasti obchodu a služieb, a že chcem viac pracovať s ľuďmi, akú prácu a služby budem v živote ďalej dávať ľuďom, a že toto bude mojím novým zamestnaním.

Začal som sprevádzať a podporovať ľudí, pri hľadaní ich lepšej budúcnosti a riešenia problémových situácií v prítomnosti, a to koučovaním.
Sprevádzam a podporujem ľudí pri hľadaní príčin, čo spôsobuje stále sa opakujúce problémové situácie a utrpenie, a pomáham pri liečení sa z nich, a to etikoterapiou a NLP terapiou. Ponúkam svoje bohaté životné skúsenosti zo súkromného a podnikateľského života vo forme príbehov, mentoring.

A kto som v skutočnosti dnes? Som obyčajná ľudská bytosť. Muž , ktorý stojí pevne na svojich nohách, a vie, kam kráča. S odhodlaním, silou, vôľou a láskou kráčam k napĺňaniu môjho poslania, ktorým je spájanie ľudí medzi sebou a hlavne so svojím vnútrom, so svojím srdcom a dušou. Viem, že idem správnym smerom k môjmu cieľu, ktorým je celistvosť, harmónia a rovnováha vo všetkých oblastiach života a vo vzťahoch k sebe samému, k manželke, rodine, priateľom, kolegom, ľuďom, spoločnosti, Matke Zemi a Univerzu, či Bohu.

Moje kurzy, školy a semináre