Bratislava a okolie
+421 905 60 90 69
koucvladimir@gmail.com

Referencie

Koučovanie s Vladom bol veľmi príjemný zážitok. Oceňujem jeho schopnosť sa „naladiť“ na toho druhého, a vytvoriť dôverné a bezpečné prostredie, v ktorom nie je problém sa uvoľnene a konštruktívne rozprávať o čomkoľvek.

Denisa Veselská

ľudské zdroje, IBM

Vlado ma koučuje pravidelne a často len žasnem ako svojimi otázkami dokáže trafiť kliniec po hlavičke. Objavil som si veľa ukrytých vecí o sebe, ako to skutočne mám nie ako by som to chcel mať. Vrelo odporúčam.

Jozef

Finance@Procurement manager

Koučing s Vladom mi pomohol uvedomiť si súvislosti prečo som sa nemohol rozhodnúť ukončiť podnikateľský projekt. Spoločne sme našli riešenie a ja som mohol túto situáciu vyriešiť k mojej spokojnosti. Ďakujem odporúčam.

Stanislav Ličko

www.novymuz.sk

Koučing od Vlada bol mojím prvým a laťku nastavil vysoko. Kladením trefných otázok sme sa dopracovali presne k tym oblastiam, ktoré musím posilniť. Vrelo odporúčam!

Andrej Matulík

webdeveloper

Niekedy si musí človek uvedomiť niektoré veci, ktoré mu pomáhajú určiť ten správny smer. Naša zaneprázdnenosť a rýchla doba v akej žijeme, nám nedovolí si nájsť čas pre seba a práve v tomto mi koučing pomohol.

Matej Gaál

KACC manager, pharma firma

Pri koučingu s Vladimírom som si prvýkrát jasne uvedomil, že za strachom z uživenia rodiny je môj nezáujem o peniaze ako také a že ich vímam ako nutné zlo. Hľadám si lepší vzťah k nim, pomohlo mi to pri zmene práce a vo vyjednávaní o podmienkach v práci novej. Okrem toho to je vždy aj príjemné priateľské stretnutie.

Peter Haňo

Head of UX&UI, Expersoft Systems

Vlada poznám celý svoj dospelý život a musím povedať, že sa za niekoľko rokov dostal na veľmi vysokú úroveň v sociálnych zručnostiach. Vždy sme ho v škole považovali za lídra, ktorý má svojský spôsob komunikácie, ale má zmysel pre kolektív. Jeho empatia a citlivé vnímanie signálov pri komunikácii s partnerom mu dávajú naozaj silné nástroje pre koučovanie. Sám som veľmi prezieravý pri podobných praktikách, ale rozhovor s Vladom mal pre mňa zaujímavý rozmer a mohol som pri ňom identifikovať mnohé zamlčiavané alebo neuvedomelé fakty o mojom vlastnom pracovnom živote.

Mgr. Jozef Dermek

editor – Lekárske noviny

Každý kouč potrebuje aj druhého kouča. Aby neustrnul na mieste, mohol sa rozvíjať, mohol kráčať vpred. A tak sa z času na čas ako kouč nechám koučovať a teším sa, ako môžem objavovať nové možnosti. Vladimír Tlčík pre mňa nie je len taký klasický kouč. Je aj môj kolega zo školy etikoterapie a preto som šťastná, že s ním môžem prebrať aj neštandardné emočné témy. S Vladom mi štandardne stačí hodina na to, aby som urobila vnútorný objav. Jeho koučovacími otázkami položenými „na telo“ v tom správnom okamihu dokážem prísť k odpovediam, o ktorých som pred koučingom netušila, že vôbec existujú.

Zora Vypušťáková

Riaditeľka odboru hospodárskych služieb, Národná banka Slovenska

S Vladimírom sme sa zamerali na vyriešenie/prijatie mojej minulosti, ktorá ma v súčasnosti veľmi obmedzuje a stále ma niekde v hĺbke neuveriteľne trápi. Terapia založená na otázkach je veľmi dobrou formou, akou som si sama vedela odpovedať. Na veľa otázok som pred tým nepoznala odpoveď. Dobrý terapeut Vás pozorne a s porozumením počúva a následne Vám kladie otázky, nabáda a povzbudzuje v hľadaní pravdy, ktorú viete len vy sami. Je to skvela metóda a Vladimír mi veľmi pomohol. Je odborník, ktorý prešiel rôznymi školami, kurzami z rôznych oblastí. Priebeh terapie bol pre mňa neskutočne silný a emocionálny zážitok, ktorý som dlhšiu dobu príjmala. Podarilo sa mu, aby som sa hlboko pozrela do svojho vnútra, do svojej minulosti. Bola som nadmieru spokojná s prístupom a verím, že mi pomôže v nájdení samej seba. Ďakujem.

Laura Šimeková

administratívna pracovníčka, OTIS výťahy, s.r.o.

Vladimír je bytosť ktorého ľudskosť, empatia a jasnosť pohľadu resp. nadhľadu na témy, ktoré sme riešili mi pomohli vidieť a uchopiť osobne aj pracovne témy ktoré som predtým nevidel alebo nevedel riešiť. Ďakujem

Matej Ciger

majiteľ Nexus agency, s.r.o.